پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

هر کدام از ما در زندگیمان حداقل یک بار به افرادی برخورده ایم که صدای خوبی دارند ، خواندنشان مناسب و اصولی است و خلاصه تمام پتانسیل های یک خواننده ی خوب را دارند ، اما آن شخص تا به حال استودیو هم نرفته اند، چه برسد به خوانندگی !

نقطه ی مقابل این قضیه نیز صادق است ، افرادی که بدون داشتن کوچکترین استعداد و به لطف داشتن جیبی پُر پول در این زمینه اسمی دارند و شنیده میشوند.

این صنعت بسیار پول ساز و درآمد زاست ، شما به عنوان یک خواننده میتوانید برای پخش آثارتان از رسانه ها حق پخش بگیرید ، در شبکه های اجتماعیتان تبلیغ کنید و یا از شهرتتان برای ساخت یک برند استفاده کنید ، پس با هزینه ای کم در ابتدای راه میتوانید آینده ای خوب برای خود رقم بزنید.

پیدا کردن آهنگساز و استودیو و … کاری وقت گیر است و خیلی از افراد به خاطر ندانستن روال کار و عدم آشنایی با عوامل تولید از کنار این استعداد خدادادی میگذرند ، اما نگران نباشید ، ما اینجاییم تا به رویاهای شما جامه ی واقعیت بپوشانیم ، هر بودجه ای که دارید میتوانید یک خواننده ی خوب شوید ، تیم نیرا با داشتن قوی ترین و نامی ترین آهنگسازان ، مجهزترین استودیو ها ، حرفه ای ترین تنظیم کننده ها ، خلاق ترین آرتوورک ها و صد البته رابطه ای قوی با سایر رسانه ها آمده تا با هر بودجه ای که دارید شما را به یک خواننده ی حرفه ای تبدیل کند ، کافیست به ما اعتماد کرده و با توجه به بودجه ی خود پلن مورد نظرتان را انتخاب کنید ، نتیجه ی کار فراتر از انتظار شماست زیرا هر آنچه که لازم است در مجموعه ی ما بهترینش حضور دارد.

برای تماس با ما میتونید به یکی از روش های زیر اقدام کنید ، پشتیبانی آنلاین هم به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما میباشد.

وبسایت رسمی ما پشتیبانــی آنلاین

کانال موزتکست را در تلگرام دنبال کنید